
Камуфляжний тактичний рюкзак для військових штурмовий на 40 л Стохід кордура 1000D Койот
3 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Р40_К
+380 (50) 378-05-33
Діана (гурт, співпраця)- +380 (50) 379-65-88Роздрібні продажі
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний рюкзак
Військовий штурмовий рюкзак — це міцне та функціональне екіпірування, призначене для використання в екстремальних умовах. Він розроблений з урахуванням вимог армії та органів спеціального призначення, забезпечуючи надійне зберігання та перенесення різних предметів. Цей рюкзак чудово підходить для військових, мисливців, туристів, а також для повсякденного використання у місті.

Зручний тактичний рюкзак «Стохід»:
- розміри 43*30*20 см (25 літрів)
- матеріал: ззовні кордура 1000D (нейлон 6.6, стійкий до розривів, підкладка Oxford 600D:
- фурнітура: YKK;
- щільна стропа;
- армована нитка;
- вологозахисна блискавка на передніх кишенях;
Для додаткового спорядження:
- система кріплення MOLLE спереду та з боків;
- шнур-гумка для фіксації речей, коли система MOLLE не задіяна;
Усередині в армійському рюкзаку знаходиться:
- дві об'ємні кишені на блискавці;
- відділення для документів/ноутбука.
Для комфортної експлуатації:
- лямки на фастексах для швидкого скидання рюкзака;
- ущільнена спинка з 3D сіткою;
- широкий знімний пояс для кращого розподілу ваги;
- перемичка на грудях;
- велкро для патчів.
Також у нас часто купують:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стохід |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.5 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Койот |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 40 л |
| Особливості | Лямки анатомічної форми, Бічна стяжка, Сумісність з гідратором, Грудна стяжка, Система швидкого скидання, Система підвіски Molle, Анатомічна конструкція, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴









